TOBB ZONGULDAK İL KGK’DA DEVİR TESLİM YAPILDI
16 Kasım 2023, 11:41
![](tema/genel/uploads/haberler/kgk1.jpg)
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Zonguldak İl Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) ‘unda devir teslim töreni yapıldı. Yaklaşık 13 yıldır ( 2007 – 2023 ) TOBB Zonguldak İl KGK Başkanı olarak görev yapan Nurcan Abay törenle görevini Hikmet Yılmaz’a devir etti.
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir ve TOBB Zonguldak İl Kadın Girişimciler Kurulu yeni başkanı Hikmet Yılmaz tarafından Nurcan Abay’a plaket takdim edildi.
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, “ TOBB Kadın Girişimciler Kurulu 2007 yılında TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun vizyonu ile oluşturuldu. Amacı kadınların iş dünyasında önünü açmak, kadınların girişimci olmasının önündeki engelleri kaldırmak ve hep birlikte ekonomimizi büyütmek. 2007 yılından bu yana çok önemli mesafeler alındı. İlimizde de Nurcan Abay başkanımızın liderliğinde bir çok güzel işe imza atıldı.
Ben kendisine iş dünyamıza katkıları için teşekkür ediyorum. Kendisi ile bir iş insanı olarak çalışmaya devam edeceğiz. Yeni Başkanımız Hikmet Yılmaz’a başarılar diliyorum. Nurcan Hanımın bıraktığı yerden bayrağı daha yukarılara taşıma gayreti içerisinde olacak. Daha önce olduğu gibi biz de kadın girişimcilerimize her konuda destek olacağız.
İlimizde kadınların daha fazla istihdamda yer alması, girişimci olması ve kadınların toplumdaki yerinin daha da güçlenmesi için var gücümüzle çalışacağız “ dedi.
DIĞER HABERLER
-
ZONGULDAK TSO VE KOSGEB İŞ BİRLİĞİNDE GÜNCELLENEN GİRİŞİMCİLİK DESTEKLERİ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
-
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARAFINDAN METEK III PROJESİ KAPSAMINDA ZONGULDAK EMİRGAN OTEL'DE DÜZENLENEN MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM BİLGİLENDİRME VE İL İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
-
ZONGULDAK HEYETİ, T.C. SIRBİSTAN BÜYÜKELÇİSİ HAMİ AKSOY TARAFINDAN BÜYÜKELÇİLİKTE VERİLEN RESEPSİYONA KATILDI
-
Zonguldak TSO Proje Okulu, Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Mezuniyet Töreni Heyecanı
-
ZONGULDAK TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI METİN DEMİR AB PROJESİ KAPSAMINDA İSPANYA’DA ZİYARETLERDE BULUNUYOR
-
Farabi 9. Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı Başladı
-
ZTSO BİLİŞİM ALTYAPISI ÜZERİNDE CYROPS SİBER GÜVENLİK ŞİRKETİ TARAFINDAN YAPILAN SİBER TATBİKAT SONUCUNDA HAZIRLANAN RAPORUN VE ALINACAK ÖNLEMLERİN DEĞERLENDİRİLDİĞİ BİR TOPLANTI YAPILDI
-
ZONGULDAK TSO PROJE OKULU ZMTAL, DÜZENLENEN ETKİNLİKLERLE TANITILDI
-
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 80. Mali Genel Kurul Toplantısı, TOBB ETÜ’de gerçekleştirildi.
-
ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE TOBB ZONGULDAK İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ İŞ BİRLİĞİ İLE YAPILAN GİRİŞİMCİLİK SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR