TEKSAN FİRMA YETKİLİLERİ ZONGULDAK TİCARET VE SANAYİ ODASININ MİSAFİRİ OLDU
13 Ekim 2023, 17:34
![](tema/genel/uploads/haberler/teksan-1.jpg)
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasının (ZTSO) himayesinde eğitim-öğretim yapan Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili iş birliği yapmak, birlikte projeler gerçekleştirmek; Okuldaki teknik altyapıyı güçlendirerek öğrencilerin eğitimine katkı sağlamak, uygun bulunduğu takdirde TEKSAN’ın katkılarıyla Teknoloji Sınıfı açmak, öğrencilere staj ya da uygulama imkanı sağlamak konularını görüşmek ve yerinde değerlendirmeler yapmak üzere; ZTSO’nun daveti üzerine TEKSAN Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Ata Tuncer ve Türkiye Satış Direktörü M. Erkal Özsoy Zonguldağa geldi. Ziyarette KMT Ecosystem Genel Müdürü Rasim Cin’de hazır bulundu.
![](../../uploads/files/teksan2.jpg)
![](../../uploads/files/teksan4.jpg)
![](../../uploads/files/teksan3.jpg)
DIĞER HABERLER
-
ZONGULDAK TSO VE KOSGEB İŞ BİRLİĞİNDE GÜNCELLENEN GİRİŞİMCİLİK DESTEKLERİ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
-
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARAFINDAN METEK III PROJESİ KAPSAMINDA ZONGULDAK EMİRGAN OTEL'DE DÜZENLENEN MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM BİLGİLENDİRME VE İL İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
-
ZONGULDAK HEYETİ, T.C. SIRBİSTAN BÜYÜKELÇİSİ HAMİ AKSOY TARAFINDAN BÜYÜKELÇİLİKTE VERİLEN RESEPSİYONA KATILDI
-
Zonguldak TSO Proje Okulu, Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Mezuniyet Töreni Heyecanı
-
ZONGULDAK TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI METİN DEMİR AB PROJESİ KAPSAMINDA İSPANYA’DA ZİYARETLERDE BULUNUYOR
-
Farabi 9. Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı Başladı
-
ZTSO BİLİŞİM ALTYAPISI ÜZERİNDE CYROPS SİBER GÜVENLİK ŞİRKETİ TARAFINDAN YAPILAN SİBER TATBİKAT SONUCUNDA HAZIRLANAN RAPORUN VE ALINACAK ÖNLEMLERİN DEĞERLENDİRİLDİĞİ BİR TOPLANTI YAPILDI
-
ZONGULDAK TSO PROJE OKULU ZMTAL, DÜZENLENEN ETKİNLİKLERLE TANITILDI
-
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 80. Mali Genel Kurul Toplantısı, TOBB ETÜ’de gerçekleştirildi.
-
ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE TOBB ZONGULDAK İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ İŞ BİRLİĞİ İLE YAPILAN GİRİŞİMCİLİK SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR