MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARAFINDAN METEK III PROJESİ KAPSAMINDA ZONGULDAK EMİRGAN OTEL'DE DÜZENLENEN MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM BİLGİLENDİRME VE İL İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
26 Haziran 2024, 12:05
![](tema/genel/uploads/haberler/B.jpg)
Toplantıya; Odamız Meclis Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Yıldız, PYK Üyesi Halil Vecdi Ilgın, Odamız Üyesi Aksoy Tekstil Yetkilisi Emrah Karakuş, Emko A.Ş. Yetkilisi Bahar Bozkurt, Alternatif Sessiz Enerji Sistemleri Yetkilisi Önder Işık, Profsan A.Ş. Yetkilisi Turgay Yılmaz ve Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya katıldı. Programda; açılış ve selamlama konuşmalarının ardından METEK III Projesi ile ilimizdeki mesleki ve teknik eğitimle ilgili olarak sunumlar gerçekleştirildi. Katılımcıların sorularının cevaplandırılmasının ardından toplantı sona erdi.
DIĞER HABERLER
-
ZONGULDAK TSO VE KOSGEB İŞ BİRLİĞİNDE GÜNCELLENEN GİRİŞİMCİLİK DESTEKLERİ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
-
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARAFINDAN METEK III PROJESİ KAPSAMINDA ZONGULDAK EMİRGAN OTEL'DE DÜZENLENEN MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM BİLGİLENDİRME VE İL İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
-
ZONGULDAK HEYETİ, T.C. SIRBİSTAN BÜYÜKELÇİSİ HAMİ AKSOY TARAFINDAN BÜYÜKELÇİLİKTE VERİLEN RESEPSİYONA KATILDI
-
Zonguldak TSO Proje Okulu, Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Mezuniyet Töreni Heyecanı
-
ZONGULDAK TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI METİN DEMİR AB PROJESİ KAPSAMINDA İSPANYA’DA ZİYARETLERDE BULUNUYOR
-
Farabi 9. Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı Başladı
-
ZTSO BİLİŞİM ALTYAPISI ÜZERİNDE CYROPS SİBER GÜVENLİK ŞİRKETİ TARAFINDAN YAPILAN SİBER TATBİKAT SONUCUNDA HAZIRLANAN RAPORUN VE ALINACAK ÖNLEMLERİN DEĞERLENDİRİLDİĞİ BİR TOPLANTI YAPILDI
-
ZONGULDAK TSO PROJE OKULU ZMTAL, DÜZENLENEN ETKİNLİKLERLE TANITILDI
-
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 80. Mali Genel Kurul Toplantısı, TOBB ETÜ’de gerçekleştirildi.
-
ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE TOBB ZONGULDAK İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ İŞ BİRLİĞİ İLE YAPILAN GİRİŞİMCİLİK SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR