ALMANYA ESSEN UYUM MECLİSİ ÜYESİ ZONGULDAK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI METİN DEMİR’İ ZİYARET ETTİ
24 Kasım 2023, 08:51
![](tema/genel/uploads/haberler/Essen.jpg)
Almanya Essen Uyum Meclisi Üyesi Muhammet Balaban, önümüzdeki Şubat ayında Almanya/Essen’de gerçekleştirilmesi planlanan Ekonomi Konferansı ile ilgili gelişmeleri değerlendirmek üzere odamızı ziyaret etti. Ziyarette Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya, AB Dış ilişkiler ve Akreditasyon Sorumlusu Erdem Koltuk ve ZESOB Yönetim Kurulu Üyesi Soner Aksakal hazır bulundu.
Ziyarette ilişkin açıklama yapan Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir; " Almanya 'nın Kuzey Ren - Vestfalya Eyaletinin 4'üncü Almanya’nın 9.Büyük şehri Essen ile Zonguldak arasında ekonomik ve sosyal iş birliği geliştirme çalışmaları kapsamında Şubat ayında gerçekleştirmeyi planladığımız Ekonomi Konferansı ile ilgili görüşmemizi yaparak planlamamızı gerçekleştirdik. Ekonomi Konferansımız sayesinde üyelerimizin yeni iş bağlantıları kurarak, yeni iş ağları oluşturulmasını hedeflemekteyiz " dedi.
DIĞER HABERLER
-
ZONGULDAK TSO VE KOSGEB İŞ BİRLİĞİNDE GÜNCELLENEN GİRİŞİMCİLİK DESTEKLERİ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
-
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TARAFINDAN METEK III PROJESİ KAPSAMINDA ZONGULDAK EMİRGAN OTEL'DE DÜZENLENEN MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM BİLGİLENDİRME VE İL İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
-
ZONGULDAK HEYETİ, T.C. SIRBİSTAN BÜYÜKELÇİSİ HAMİ AKSOY TARAFINDAN BÜYÜKELÇİLİKTE VERİLEN RESEPSİYONA KATILDI
-
Zonguldak TSO Proje Okulu, Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Mezuniyet Töreni Heyecanı
-
ZONGULDAK TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI METİN DEMİR AB PROJESİ KAPSAMINDA İSPANYA’DA ZİYARETLERDE BULUNUYOR
-
Farabi 9. Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı Başladı
-
ZTSO BİLİŞİM ALTYAPISI ÜZERİNDE CYROPS SİBER GÜVENLİK ŞİRKETİ TARAFINDAN YAPILAN SİBER TATBİKAT SONUCUNDA HAZIRLANAN RAPORUN VE ALINACAK ÖNLEMLERİN DEĞERLENDİRİLDİĞİ BİR TOPLANTI YAPILDI
-
ZONGULDAK TSO PROJE OKULU ZMTAL, DÜZENLENEN ETKİNLİKLERLE TANITILDI
-
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 80. Mali Genel Kurul Toplantısı, TOBB ETÜ’de gerçekleştirildi.
-
ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE TOBB ZONGULDAK İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ İŞ BİRLİĞİ İLE YAPILAN GİRİŞİMCİLİK SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR