EKMEK HİJYEN EĞİTİMİ
Sayın Üyemiz;
Zonguldak Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ile Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde “ Hijyen Eğitimi ” 20.07.2023 Perşembe günü saat 14:00 de Odamız toplantı salonunda gerçekleşecektir.
Ekmek hijyeni egitimleri protokol kapsaminda firinlarimizda; üretim,dagitim ve satis asamalarinda calisan tüm personelin,bagli bulundugu odalari kanaliyla bu egitimlere katilmalari gerekmektedir.Çalisanlarin bu egitime katilmadiklarinin tespit edilmesi halinde 2023 yili itibariyle 5996 sayili kanunun 41nci maddesi 1 inci fikrasinin (a) bendi geregi 46.159 TL idari para cezasi uygulanacaktır. Hijyen Eğitim Belgesi almak isteyen tüm üyelerin Zonguldak Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliğine 19.07.2023 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.
DIĞER DUYURULAR
-
Ekonomiye Dair Öne Çıkan Düzenlemeler 4 – 10 Temmuz 2024
-
tepav Ekonomiye Dair Öne Çıkan Düzenlemeler 27 Haziran - 3 Temmuz Ocak 2024
-
Girişimcilik Destekleri Güncellendi
-
Girişimcilik Destek Programları'nda düzenleme yapıldı.
-
Uluslararası Sağlık Turizmi Bölge Toplantısı hak.
-
tepav Ekonomiye Dair Öne Çıkan Düzenlemeler 7 – 13 Mart 2024
-
Sanayi Sicil Bilgi Sistemi - Bilgilendirme
-
tepav Ekonomiye Dair Öne Çıkan Düzenlemeler 22 – 28 Şubat 2024
-
tepav Ekonomiye Dair Öne Çıkan Düzenlemeler 15 – 21 Şubat 2024
-
ZONGULDAK - GÖKÇEBEY ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN DUYURU