BEYAZ ET ENTEGRE KESİM TESİSİ
Konu ile ilgili 2016 yılında bir fizibilite çalışması Odamız tarafından yapılmış ve yatırımcı adaylarına sunumu gerçekleştirilmiştir. 2018 yılı içerisinde daha kapsamlı bir fizibilite raporu hazırlanılarak potansiyel yatırımcı adayları ile paylaşılmıştır. Maddi destek alabilmek ve tesisi hayata geçirebilmek için Bakanlıkla olan diyalog devam etmektedir.
İlgili Dokümanlar